Hair Care TON oil mask

Тонуюча маска Hair Care Ton Oil Mask: нова назва, новий дизайн, нові можливості

Тонуюча маска Рябина Ton Oil Mask — тепер Hair Care Ton Oil Mask! Український бренд Acme-Color представив оновлену лінію тонуючих масок для волосся Hair Care Ton Oil Mask у вересні 2023 року. Новинка представлена 10 новими відтінками, які дозволять надати волоссю насичений і природний колір.

Тонуюча маска Hair Care Ton Oil Mask — це унікальний засіб, який поєднує два в одному: тонування та догляд за волоссям. Маска живить, зволожує і захищає пасма від пошкоджень, одночасно надаючи волоссю бажаний відтінок.

У складі маски міститься фітокомплекс з екстрактом горобини, який забезпечує глибоке живлення волосся, а також сприяє його зміцненню та росту. Також до складу маски входять натуральні олії, які дарують локонам сяйво і шовковистість.

Формула оновленої маски:

  • Діє як інтенсивний догляд + ламінування. Маска створює на волоссі захисний шар, який захищає його від пошкоджень і надає діамантовий блиск.

  • Дбайливо доглядає за шкірою голови. Комплекс натуральних речовин зволожує і живить шкіру голови, а також запобігає її сухості та лущенню.

  • Легко наноситься. Маска має кремоподібну консистенцію, яка легко розподіляється по волоссю.

Тонувати волосся маскою Hair Care Ton Oil Mask — швидко і безпечно. Всього пів години — і можна насолоджуватись новим кольором і здоровʼям волосся.