EcoBaby

Новинки від EcoBaby: безпечний догляд для дітей з перших днів життя

Український бренд EcoBaby вражає своїх прихильників інноваційною лінією засобів для догляду за дітьми. З цими пʼятьма новими продуктами доглядати за малюками — ефективно і безпечно.

1. Гель для миття дитячого посуду EcoBaby ENZIME 0+ призначений для очищення посуду, пляшечок, пустушок та інших предметів, з якими контактують найменші члени вашої сімʼї. Його унікальна формула дозволяє дбати про гігієну з максимальною безпекою.

2. Рідкий гель-концентрат для прання EcoBaby ENZIME 0+ для прання білих і кольорових дитячих речей не тільки забезпечує бездоганну чистоту, але й доглядає за тканинами. Засіб безпечний для найніжнішої дитячої шкіри.

3. Плямовивідник EcoBaby ENZIME 0+ стане вашим незамінним помічником у видаленні різних плям з дитячого одягу. Містить комплекс ферментів, які ефективно борються з молочними, фруктовими та іншими плямами для бездоганного вигляду дитячого одягу.

4. Дитячий пробіотичний крем під підгузок EcoBaby PROBIOTIC 0+ захищає від подразнень та попрілостей. Має у складі пробіотики для відновлення мікрофлори шкіри та рослинні екстракти для заспокоєння шкіри.

5. Захисний дитячий крем EcoBaby PROBIOTIC 0+ стане ідеальним рішенням для захисту тендітної шкіри малят від негативних впливів зовнішнього середовища — вітру, сонця та холоду. Пробіотики й натуральні екстракти підтримують природний барʼєр шкіри.

Нові продукти EcoBaby випущені в липні 2023 року. Розроблені на основі натуральних інгредієнтів, вони не містять речовин, які можуть заподіяти шкоду здоровʼю вашого маляти. Вони відповідають найвищим стандартам безпеки та придатні для використання вже з перших днів життя малюка.