BEAUTY PHYTO COLOR

Новинки від ACME-COLOR: 6 яскравих відтінків тонування з екстрактом хни

Український бренд ACME-COLOR BEAUTY представив у вересні 2023 року нову лінію тонувальних фарб для волосся BEAUTY PHYTO COLOR. Новинка представлена 6 яскравими відтінками, які дозволять надати волоссю насичений і природний колір — від делікатного полуничного блонду до виразного відтінку чорної кави.

Фарба BEAUTY PHYTO COLOR не містить аміаку та інших агресивних компонентів, тому є безпечною для волосся та шкіри голови. Головна перевага фарби — у її складі міститься цінний екстракт хни. Він не шкодить структурі волосся, а навпаки дбайливо захищає пасма під час та після фарбування, завдяки чому волосся стає неперевершено блискучим, мʼяким і шовковистим.

BEAUTY PHYTO COLOR ідеальна для новачків, адже її дуже легко використовувати. Фарба не потребує окислювача, наноситься рівномірно. Завдяки їй можна освіжити колір, «приміряти» новий образ або ж приховати сивину.

Фарба BEAUTY PHYTO COLOR представлена в комплекті з шампунем Oʼberig з білою глиною. Шампунь чудово підготовлює волосся до тонування, очищає його від забруднень, ороговілих клітин та себуму.

Тонування волосся фарбою BEAUTY PHYTO COLOR — це простий і безпечний спосіб змінити колір волосся без шкоди для його структури. Фарба дозволить надати волоссю насичений і природний колір, а також доглядати за ним.