XII фестиваль «Діти за майбутнє України»

ACME сяє разом з талантами на XII фестивалі «Діти за майбутнє України»

Компанія ACME з особливим трепетом ділиться радістю участі у XII фестивалі «Діти за майбутнє України». У ці темні для нашої країни часи, коли ворог зазіхнув на нашу мирну землю, цей фестиваль став святом талантів, єднання та незламності духу, подарувавши всім учасникам незабутні враження та заряд натхнення.

Останні два роки світ занурився в атмосферу тривоги та невизначеності. Фраза «не на часі» стала своєрідним девізом, не дозволяючи нам радіти, мріяти та прагнути кращого.

Але на фестивалі «Діти за майбутнє України» ця фраза втратила свою силу. На сцені сяяли юні таланти з усієї України, даруючи нам щирі посмішки, зворушливі пісні, запальні танці та свою неймовірну жагу до життя. Їхня щирість, завзяття й віра в майбутнє нагадали нам, що життя не зупиняється, а твориться щомиті.

Щира подяка нашим незламним захисникам, які, ризикуючи власним життям, тримають небо над нашими головами. Їхня відвага та самопожертва — це можливість дарувати щастя дітям, це те, що надихає нас на нові звершення.

Висловлюємо вдячність організаторам — Міжнародному фонду «F. Generation» — за невтомну підтримку талановитих дітей України. Завдяки вашій самовідданій праці та щирій любові до дітей фестиваль «Діти за майбутнє України» став справжньою подією, яка дарує віру в світле майбутнє нашої країни.

ACME пишається тим, що стала частиною цього свята талантів і щиро вірить, що кожна дитина України має право на щасливе дитинство, розкриття своїх здібностей та втілення мрій!