RE:FORM ензимна пудра для шкіри голови та рідкі блиск-кристали

Відкривайте безмежні можливості разом з RE:FORM

RE:FORM — це бренд, який славиться своїм прагненням інновацій та пропонує своїм клієнтам найновіші розробки в сфері краси й догляду за волоссям. Для своїх продуктів ми створюємо унікальні формули і використовуємо натуральні інгредієнти.

У серпні 2023 року RE:FORM представив довгоочікувані новинки — ензимну пудру для шкіри голови та рідкі блиск-кристали.

Рідкі блиск-кристали для відновлення волосся RE:STORE — це унікальний продукт, який забезпечує волоссю новий рівень зволоження та сяйва. Завдяки цінним оліям, які входять до складу, рідкі блиск-кристали миттєво перетворюють волосся: надають йому дзеркальний блиск, роблять неймовірно мʼяким та шовковистим. Регулярне використання продукту перешкоджає появі посічених кінчиків.

Ензимна пудра для шкіри голови DE:TOX — це ефективний засіб для глибокого очищення шкіри голови. Вона не містить абразивних частинок та агресивних компонентів, тому безпечна для чутливої шкіри. Ензимна пудра знижує потребу в частому митті голови, активізує ріст волосся та покращує його структуру.

RE:FORM щоразу розкриває перед вами нові горизонти у сфері краси та догляду. З новими продуктами RE:FORM ваше волосся стане здоровим, сильним та сяючим!